Posted by Maciek

Turystyka a obostrzenia – kilka pomysłów na to jak podróżować

W czasie izolacji większość zmotoryzowanych wyjazdów turystycznych zamieniono na podróże służbowe, było to podyktowane obostrzeniami, które zostały narzucone przez rządzących. Co odmieniło się w turystyce i jakie profity możecie uzyskać eksplorując autem ciekawe tereny przeczytasz poniżej w tym wpisie!

Wszelkie podróże między miejscowościami zostały ograniczone do prawie zera, wyłączną opcją, która pozostała dla społeczeństwa, były podróże służbowe. Z wykorzystaniem takowego rozwiązania pracownik miał możliwość wyjechać do np. sąsiedniego miasteczka, pozwiedzać je, a następnie skorzystać wykonać swe obowiązki w miejscach zwanych coworking space. Jeśli wziąć na warsztat duże miejscowości, np. wojewódzkie, odnalezienie przyzwoitej sali konferencyjnej na wynajem nie stanowi żadnego problemu, natomiast w niewielkich miastach niekiedy możemy nie znaleźć adekwatnego miejsca do naszej pracy.

Jeśli pracownik wybrał się w dolnośląskie miał alternatywę zwiedzania dużej ilości atrakcji, ponieważ większa ilość punktów turystycznych pozostała otwarta dla odwiedzających. Coworking we Wrocławiu jest bardzo dobrze zorganizowany, stąd też przyjezdni nie mieli powodu kłopotać się o przestrzeń coworkingową, w wypadku bieżącej konieczności pracy. Ponadto sale szkoleniowe we Wrocławiu, mają dużo fajnych usprawnień, dzięki którym praca jest w wyższym stopniu owocna. Na dodatek gros z nich posiada wszystkie podłączenia do nowoczesnych mediów, tego typu jak sieć, drukowanie, czy przydatne dostosowanie oświetlenia.

Jeśli spróbowaliście takowej pracy zdalnej w innych miejscowościach i spodobało Wam się używanie budek akustycznych, czy analogicznych powierzchni biurowych, należałoby zainteresować się pomieszczeniami Cube od SpaceRebels. Jest to nowatorska konstrukcja, która oprócz prostej separacji pracownika, zapewnia dużo atrakcyjnych usprawnień, tego typu jak właściwe oświetlenie, przyłącze do mediów, czy odrębną wentylację. Te wszelkie plusy przekładają się na efektywność pracownika oraz jego komfort. Aczkolwiek jeśli do tej pory nie próbowaliście takich rozwiązań, zapraszamy do skorzystania z nich, chociażby na przykład w sieciach handlowych. Koniecznie podzielcie się tym czy Wam się podobały!