Posted by Maciek

Jak działa system jednego klucza? Zastosuj to znakomite rozwiązanie w swoim hotelu!

W bieżących latach sporo hoteli oraz lokali gastronomicznych nie zdaje sobie sprawy jak odpowiednio zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoich gości. Sprawdź co powinieneś poczynić, aby Twoje ośrodki były zawsze bezpieczne i umożliwiały gruntowny luksus klientom, wskutek czego będą oni potrafili wykorzystać przyjemnie czas zwiedzając pobliskie tereny.

Pierwszą z kluczowych kwestii są właściwe zamki do drzwi do pokoi. Posiadając swój pensjonat powinieneś zatroszczyć się o to, by każdy z wczasowiczów był zabezpieczony w ciągu urlopu, i wtedy przebywa wewnątrz, jak i w momencie jak wyrusza w trasę. Nie licząc zamków elektronicznych do drzwi takowe podejście ma możliwość zaręczyć wyłącznie system jednego klucza w drzwiach. Poprzez to goście obiektu mogą nie zaledwie otworzyć swój apartament, ale podobnie wejścia do toalety, czy głównej bramki. Takowe rozwiązanie jest szczególnie rentowne jeśli posiadasz w swym budynku co najmniej dziesięć pomieszczeń. W tym momencie nasuwa się zapytanie – jak to działa? System jednego klucza ma wiele malutkich otworów, które adaptują się do różnych drzwi. Idea tego zamysłu jest niezwykle przemyślana, dlatego że 1-dnym głównym kluczykiem wolno otworzyć każde wejścia które znajdują się w obiekcie, a innym, zewnętrznie który wygląda bliźniaczo kluczykiem otworzymy wyłącznie niedużą część z nich.

Zakładając wkładki do drzwi z systemem jednego klucza do własnej gastronomii hotelowej, możemy zezwolić wyżej postawionym podwładnym na wykorzystywanie głównych miejsc, jednakże dla niższych szczebli dane sale będą zablokowane. Zamki z systemem jednego klucza nie jedynie zapewnią poczucie bezpieczeństwa w Twojej restauracji, ale dodatkowo pomogą przy organizowaniu dostaw. Jednostka, jaka zajmuje się zaopatrzeniem Twego obiektu będzie mogła dostać klucz, jaki otwiera tylko i wyłącznie wejście do zaplecza, lub innego pomieszczenia, w jakim składowane są towary. Dzięki temu kontrahent będzie mógł przywieźć świeżusieńkie produkty nad ranem, bez potrzeby kontroli przez podwładnych Twojej restauracji. Przez tak proste wyjście, którym jest system klucza master key zdołasz ocalić swój pensjonat i restaurację przed niepożądanymi osobami, i dodatkowo zmniejszyć liczbę kluczy dzierżonych przez kadrę.