Posted by Maciek

Atrakcje na pokładzie

Każdy kto choć raz leciał samolotem wie, że bywa to męczące dla całego organizmu. Bolą plecy od zbyt długiego i często nie do końca wygodnego siedzenia, nogi od braku możliwości ich wyprostowania, ale także męczymy się psychicznie, kiedy nie możemy nic z tym zrobić.

Dlatego też wielu przewoźników stara się jakoś zapełnić ten czas podróżującym. Zazwyczaj przy dłuższych lotach (ale nie tylko) możemy skorzystać z pokładowych telewizorków, oczywiście w zależności od linii lotniczych oraz rodzaju lotu mogą one być bezpłatne, lub dostępne za dodatkową opłatą.

Jest to na tyle wygodne, że możemy skorzystać z dostępnych filmów, czy seriali i postarać się sobie zapewnić rozrywkę na czas lotu. Jak znajdziemy coś dla siebie to może dzięki temu szybciej upłynie nam czas. Co więcej, często włączenie sobie czegoś do obejrzenia pozwala nam usnąć, a jak wiemy, wtedy czas upłynie nam zdecydowanie szybciej i szybciej dotrzemy do celu i będziemy mogli na spokojnie rozprostować sobie nogi oraz plecy. Warto więc wybierać te linie, które posiadają rozrywkę pokładową w swojej ofercie.